Soni Malaj: Kjo këngëtare nga Kosova është konkurenca ime më e madhe!

By

Soni Malaj para pak dite dha një tjetër intervistë për mediat kosovare, duke treguar më shumë për të kaluarën dhe raportet që ishin mes kolegëve dikur.

Soni u shpreh se konkurenca më e madhe e saj ka qenë Genta Ismajli, për shkak se të dyja ishin shumë energjike në skenë.

Malaj shtoi se ishte një konkurencë e pastër, dhe përtej saj marrëdhëniet mes tyre ishin tejet të mira e madhe ato vazhdojnë edhe sot mes Gentës e Sonit.

Por, sipas këngëtares në showbizin shqiptar sot nuk ka më raporte siç ka qenë dikur, ku përtej arritjeve profesionale ruhej shoqëria mes tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm