Soni sjell këngë dhe videoklip të ri me Genën (Foto)

By

Ende pa pushuar nga suksesi i bashkëpunimit me reperin nga Kosova Skivi, këngëtarja nga Shqipëria ka filluar gjirimet e videoklipit të një dueti me këngëtar mashkull.

Është radha e  Genës që të ketë një këngë me këngëtaren aq të pelqyer dhe të dashur Soni Malaj

Kënga e re do të jetë e stilit “latino” ku flet për një histori dashurie mes nje femre tepër të nxehtë dhe mashkullit zemer akull.

Deri në publikim të këtij videoklipi, prive përmes një imazhi ju krijon një ide se sa “hot” do të duket Soni në videon e këtij bashkëpunimi,teksa për grimin e së cilës është përkujdesur make up artisti Arbër Bytyqi./PRIVE.AL/12674579_10208602774777085_272059128_n

Artikuj të ngjashëm