SONDAZH: PRIVE SËRISH E PARA!

By

Faqja e monitorimit të media ‘Info Media’ për të dytin vit ka hapur sondazhet për emisionet dhe televizionet në Kosovë.

Nga votat e marra Prive ka rezultuar sërish e para në këtë klasifikim duke lënë prapa shumë programe të tjera televizive.

Ndërsa këtë vit për herë të parë kanë mundur të votojnë edhe për prezantuesen, ku në krye keni zgjedhur prezantuesen e Prive-së, Liberta Spahiun.

Falemnderit që jeni pjesë e jona./Prive.al

IMK-formati-SHOWBIZ-FORMAT IMK-PREZANTUESJA

Artikuj të ngjashëm