“S’kom qare pa u taku me to”, Mozzik shpjegon daljet me Loredanën

By

Gjatë vitit 2020, përveç këngëve të tij me miliona klikime, Mozzik u komentua edhe për daljet me Loredanën.

Në rrjete sociale qarkullonin video dhe foto të ish-çiftit bashkë, duke lënë fansat të mendojnë se mes tyre mund të ketë ndodhur një ribashkim.

Por ata vazhdojnë të jenë të ndarë.

Në Prive Extra, si personazhi i vitit, Mozzik shpjegoi daljet me reperen duke thënë: “S’kom qare pa u taku me to”.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë për të kuptuar shumëçka nga jeta publike dhe personale e reperit.

Artikuj të ngjashëm