Skivi refuzon bashkëpunimet me Ledrin e Getin (VIDEO)

By

Reperi Skivi ka refuzuar bashkëpunimet me Ledrin dhe Getin.

Në rubrikën ‘Çitja pikën’ të emisionit Prive, Skivi tregoi pse do e refuzonte një bashkëpunim me emrat e lartëpërmendur.

Kujtojmë që Skivi ka qenë pjesë e grupit të njëjtë me Ledrin poashtu me Getin me të cilin prishi marrëdhëniet së fundmi.

Videoja e mëposhtme ua jep përgjigjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm