Skivi: Jam shqiptar, se na keni shpërla trurin

By

Skivi ka bërë një deklaratë mjaft të fuqishme në Snapchat. Ai aty ka postuar pasaportën e Republikës së Kosovës.

Megjithatë seksioni ku flitet për shtetësinë nuk i ka pëlqyer Visarit i cili ka shkruar që ‘të i hiqet nga aty’ pjesa ku shkruan Kosovar.

‘Unë jam shqiptar, se na keni shpërla trurin’ – ka thënë reperi. Ndryshe, tash e një kohë, ai bën një jetë mes Tiranës dhe Prishtinës. /Prive.al

Screenshot_2015-12-03-20-23-40

Artikuj të ngjashëm