Skerdi zbulon emrin e reperit me të cilin ka bashkëpunuar

By

Ka disa ditë që Skerdi ka paralajmëruar një këngë të re e cila është në bashkëpunim me një reper emrin e të cilit nuk e ka zbuluar deri para pak minutave.

Artisti nga Shqipëria njoftoi adhuruesit e tij se projekti është në duet me Elinel dhe titullohet “Vaj”.

Kënga është punuar nga Bini Nebihu në bashkëpunim me Skerdin dhe Elinel ndërkaq për videoklipin është përkujdesur Jaydee.

Ky projekt sipas Skerdit pritet të publikohet shumë shpejt dhe është më i miri deri tani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm