Skerdi publikon projekt të ri muzikor (VIDEO)

By

 

Ashtu siç edhe ka paralajmëruar, pak minuta më parë, Skerdi publikoi këngën e re.

Projekti quhet “Kthehu” dhe është i shoqëruar me një videoklip realizuar kryesisht në natyrë.

Kësaj radhe, Skerdi bashkëpunoi me UltraBeats, Bini Diez dhe Alandy.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm