Skerdi në duet me këngëtaren më të popullarizuar shqiptare (VIDEO)

By

Ka javë të tëra që Skerdi është larguar nga rrjetet sociale duke mos dhënë asnjë shpjegim.

Mirëpo, këngëtari nga Shqipëria gjatë kësaj kohe ka punuar dhe së shpejti sjell një bashkëpunim me njërën prej këngëtareve më të popullarizuara shqiptare.

Emrin nuk po e zbulojmë për ta lënë surprizë për të gjithë ju por detajet të tjera mund t’i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm