Skerdi ndan më tepër detaje për këngët e tij të ardhshme

By

Para pak ditësh, Skerdi publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram duke thënë se shumë këngë do të vijnë këtë verë.

Ai nuk dha më tepër detaje në lidhje me projektet e reja muzikore.

Këngëtari që së fundmi publikoi këngën “Kthehu”, ndau pak më shumë detaje në llogarinë e tij në Instagram.

Në postimin që ndau mësojmë se 3 projekte janë gati – 2 bashkëpunime dhe një këngë solo – duke cekur gjithashtu që projektet e reja nuk do të vonojnë /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm