Skerdi e Gjiko sapo paralajmëruan mega-hitin veror

By

Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme, Skerdi e Gjiko janë bashkuar sërish për një projekt të ri që mbanë titullin ‘SI BUGGATI’.

Të dy artistët postuan fotografi para makinës super të shtrenjtë për ta përshtatur me titullin e këngës.

Siç merr vesh Prive, klipi u xhirua jashtë trojeve shqiptare dhe ka një kosto goxha të lartë.

Projekti si gjithmonë mbanë vulën e Redbox, aty ku të dy menaxhohen.

Akoma nuk ka detaje rreth publikimit të këngës.

https://www.instagram.com/p/BliqjSvn-TW/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=bqd7x6ukwzqd

View this post on Instagram

SI BUGATTI 🔥

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

 

Artikuj të ngjashëm