Skenat eksplicite në filma: A i përjeton emocionalisht aktorja Shota Baraliu?! (VIDEO)

By

Shota Baraliu është padyshim një prej figurave më interesante në skenën tonë e një gjë të tillë e ka dëshmuar për vite me rradhë.

Mund të themi lirisht se ajo është aktorja që ka thyer më së shumti tabu në aspektin e skenave eksplicite nëpër filmat shqiptarë.

Duke marrë pjesë në shumë skena të tilla natyrisht gjithmonë në suaza të rolit i cili i është përcaktuar ajo ka hasur në shumë eksperienca.

E pyetur nga Prive se a i përjeton edhe realisht ato skena eksplicite apo vetëm kryen detyrën e përcaktuar nga skenaristi dhe regjisori, Shota jep një përgjigje mjaft interesante të cilën mund ta kuptoni në videon e mëposhtme nga minuta 5:10. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm