Skenat e “zjarrta të vështira”, ja çfarë iu desh të bënte Encës! (VIDEO)

By

Pamjet eksplicite të realizuara nga Enca Haxhia në klipin e saj të ri Dua, nuk ishin gjë e lehtë për tu bërë.

Në një intervistë për Prive, ajo rrëfen se e kishte goxha problem të puthej me modelin portugez para ekipit të saj prej 40 vetash.

Ajo thotë se ai e ka ndihmuar shumë që t’i menaxhojë më lehtë ato situata dhe klipi të dali i realizuar në formën e duhur.

Por se a ka diçka më shumë mes tyre pas xhirimit të atij klipi, dëgjojeni në Intervistë:

Artikuj të ngjashëm