Skena të nxehta të Christian Grey por pse NUK e shfaqi organin gjenital?!

By

Jamie Dornan është kthyer në fenomen të kinematografisë, e ndër meshkujt më të pëlqyer nga femrat në gjithë botën falë rolit të Christian Grey në trilogjinë “Fifty Shades”.

U përfol që ai do të shfaqet tërësisht nudo, duke shfaqur dhe organin gjenital në kapitullin e fundit, por kjo nuk ndodhi.

Në një intervistë për revistën Elle, Dornan sqaroi se ajo pjesë është shumë private dhe dëshiron ta mbaj të tillë.

Përpos, kësaj ai shtoi se po bën film dhe jo pornografi edhe pse shumë mund ta mendojnë si të tillë.

Jamie, mohoi edhe pjesën që produksioni i ka ofruar mbi 1 milion euro për të shfaqur çdo pjesë të tij nudo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm