Skena më qesharake: Mario Dedivanoviq përsërit shprehjen “kupa me kapak, kupa pa kapak”

By

Njëri ndër shqiptarët më të famshëm në botë, grimeri Mario Dedivanovic që ka punuar me fytyrat më eminente në botën e shoubizit si Kim Kardashian, Eva Longoria, Megan Fox dhe zonjën e parë të SHBA-së Melania Trump, e flet shqipen për mrekulli.

Ai është lindur e rritur në Shtetet e Bashkuara, përkatësisht në New York, megjithatë niveli i tij i shqipes është për lakmi.

Këtë të shtunë ai ishte mysafir i Ermal Mamaqit në emisionin e tij “Xing me Ermalin”, ku rrëfeu plot gjëra për veten, familjen dhe punën.

Ndërsa Mamaqi kishte një sfidë për Marion…

Ai duhej të përsëriste në shpejtësi shprehjen e famshme: “Kupa me kapak, kupa pa kapak” dhe për këtë u sfidua nga Ermali.

Mario nuk ia doli me sukses kësaj sfide, megjthatë krijoi një moment qesharak dhe u duk simpatik. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm