Skena bizare në klipin e Yllit dhe 2po2 (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë prej kur pritej dhe përflitej, sonte më në fund u publika bashkëpunimi mes Yll Limanit dhe 2po2.

Kënga ‘Dritat’ u pëlqye në minutat e parë nga publikimi duke u komentuar me kritika pozitive.

Por krahas këngës, ai që mori vëmendje të madhe ishte edhe videoklipi, me theks të vecantë në skenën e fundit.

Në të, inskenohet vrasje dhe varrosje në qese të zezë të këngëtarit nga vajza në klip, të cilës edhe i këndohet në tekst.

Ndiqni më poshtë skenën bizarre ng a minuta 3:47. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm