S’ka qetësi: Fero prishet me dy kolegët dhe menaxherin?

By

Para se të niste karrierën, Fero përkrahje të madhe pati Mozzikun dhe Getinjon.

Fero diss Mozzik Dhe Getinjo (video e plote) - YouTube

Me dy kolegët, miqësia triumfoi edhe pas ndarjes së rrugëve artistike me “On Records” por gjërat kanë ndryshuar së fundmi.

Ai i ka hequr të dy nga lista e personave që ndjek teksa fansat e kanë vërejtur se nuk ka pasur as përkrahje nga djemtë mes vete pas publikimit të projekteve të fundit.

Si të mos mjaftonte ky fakt, Fero ka ndarë rrugët edhe me menaxherin e tij në Gjermani, siç ka zbuluar përmes rrjeteve sociale.

Nuk dihen arsye për këto veprime të befta, por duke e njohur natyrën e Feros, nuk çuditemi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm