S’ka më dyshime: Jonida puth të dashurin në emision (VIDEO)

By

Ka tash e një kohë që përflitet dhe më nuk ka dyshime.

Jonida Maliqi është në lidhje me Romeo Veshajn teksa Bora Zemani me tjetrin vëlla, Donaldin.

Zyrtarizimin, dy çiftet kanë vendosur ta bëjnë në puntatën e parë të programit ‘Treshat’ të dy vëllezërve dhe Borës ku Jonida Maliqi është e ftuar si mysafire.

Promo e ndarë në rrjete sociale shfaq mes tjerash edhe sekuenca ku Jonida puth Romeon në emision.

Duket se protagonistët janë siguruar që të marrin gjithë vëmendjen në nisje të programit përmes konfirmimit në emision të raporteve personale.

Artikuj të ngjashëm