Sirenë deti apo Flaka Krelani? Këngëtarja pozon super seksi

By

Këngëtarja e famshme kosovare, ajo që njihet për një zë kumbues dhe tejet e talentuar, ka edhe një tjetër pasion përveç muzikës.

Dhe është palestra, rezultatet e së cilës po vërehen qartë tek Flaka Krelani.

View this post on Instagram

the sun needed Fire

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Këngëtarja ka pozuar buzë detit në një palë rroba banje të zeza, dhe duket tejet atraktive.

Ajo është e disiplinuar në palestër, por sigurisht edhe ca gjene të mira që e përmbushin pamjen e saj, bëjnë që Flaka të duket kaq bukur. /Prive.al

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

 

Artikuj të ngjashëm