Sipas fansave Zayn Malik po jep një lajm të fshehur me tatuazhin e ri

By

Çifti Zayn Malik dhe Gigi Hadid do të bëhen prindër për herë të parë.

Por disa fansa dyshojnë se martesa mund të jetë në mendjen e Malik edhe për shkak të tatuazhit të ri domethënës që ata vunë re në krahun e tij. Artari George Khalife ndau një fotografi të Hadid dhe Malik Instagramin e tij, ky dyshja kishin vënë byzylykë të cilët i kishte punuar ai.

Në krahun e Malik mund të shihet tatuazhi ku shkruhet poema e shkrimtarit libanez-amerikan Kahlil Gibran, “Mbi martesën”,. Malik e ka ndarë poezinë më parë në Story në Instagram.

Poema ishte e mjaftueshme për të ndezur thashethemet e fejesës së fshehtë. Por Hadid dhe Malik nuk kanë bërë asnjë indikacion se janë të fejuar në të vërtetë. Revista People morën një përditësim të vogël për mënyrën se si ndihen tani në lidhje me lajmin se po presin fëmijë. Të dy janë “të emocionuar”.

Burimi: Elle

 

Artikuj të ngjashëm