Sinani dhe Andrra, çifti më i bukur në dasmën e Enis Bytyqit

By

Pasi e mori nusen duke ndjekur gjithë ritualet disa ditore, mbrëmja që lamë pas ishte e rezervuar për festën finale në restorant për Enis Bytyqin i cili i dha fund beqarisë.

Këngëtari kurorëzoi dashurinë e mbajtur sekret për një kohë relativisht të gjatë.

Normalisht, fytyrat publike si të ftuar në dasëm nuk kishin si të mungonin.

Një prej çifteve më të njohura që ka qenë i pranishëm janë Sinani dhe Andrra.

Dyshja kanë shkëlqyer në dasëm, siç vënë në pah fotografitë e mëposhtme. Larg syri i keq! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm