Sinani blen bileta për shqiptarët e Kosovës: Janë tifozët më të zjarrtë

By

Atmosfera e ndeshjes ka përfshirë edhe çiftin Sinan Hoxha dhe Andrra Destani .

Në një fotografi të postuar në Instagram dyshja shihen të veshur kuq e zi.

‘Forca Shqipëri. Duam fitore’ – ka shkruar Andrra. Në një fotografi tjetër Sinani tregon se i ka siguruar bileta Shqiptarëve të Kosovës.

Ai mes të tjerash ka vërshuar në fjalë miradije për tifozët e Kosovës duke i quajtur ata  fansat më të zjarrtë.

‘Gjysma e Elbasan Arena esht me shpitaret nga kosova. ata jan tifozat mo te flakt te kombtares qe e kan mbeshtet ne cdo ndeshje kombtaren prandaj meritojn te jen aty. fal dhe tifozave nga shqipria qe kan siguru bileta per vllezrit e tyre nga kosova . kaq kisha mundesi tju siguroja miqt e mi nga kosova. rrespekt??’ – ka shkruar Sinani. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8jXz3PB8Tb/

Artikuj të ngjashëm