Sinan Vllasaliu shumë romantik në urimin për bashkëshorten

By

Sinani ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram për t’i bërë një urim bashkëshortes, Teutës.

Ajo po feston ditëlindjen dhe Sinani ndau një fotografi teksa i dhuron një trëndafil të bardhë.

“Urime zemër gjitha të mirat e jetës janë pak për ty”, ka shkruar Sinani sipër imazhit të këndshëm ku shfaqet i lumtur krah bashkëshortes së tij Teutës. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu)

Artikuj të ngjashëm