Sinan Vllasaliu publikon këngë të re (VIDEO)

By

“Dreqi e Marrtë” quhet kënga e re e Sinan Vllasaliut.

Projekti muzikor i shoqëruar me videoklip, u realizua nga Granit Gashi dhe Demir Basha në muzikë, orkestrimin e punoi Florent Boshnjaku ndërkaq tekstin e shkroi Ghulo.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm