Sinan Hoxha zbulon gjininë e fëmijës!

By

Këngëtari Sinan Hoxha është duke shijuar çdo të moment të martesës, por jo vetëm. Fakti se do të bëhet baba e ka plotësuar akoma më shumë jetën e artistit.

Sinan Hoxha këtë të shtunë zbulon detajet nga projekti i tij ri por jo vetëm.

Këngëtari flet edhe për gjininë e fëmijës së parë si dhe për jetën tani nën statusin ‘i martuar’.

Çfarë ka ndryshuar te Sinani, e kuptoni të shtunën në ora 19.00./Prive

Artikuj të ngjashëm