Sikur të mos i mjaftonte një, Morena Taraku blen edhe një Rolex (FOTO)

By

Ditë më parë, babai i Morena Tarakut festoi ditëlindjen.

Mesin e dhuratave që mori, më e shtrenjta i erdhi pikërisht nga vajza e vetme e tij, e cila u kujdes për çdo detaj të festës së organizuar nga ajo.

Befasia që këngëtarja i bëri ishte një Rolex që kushtoi mijëra euro, një për babanë e një për vete.

Por, me sa duket, Morena nuk u ngop me kaq.

Në një Instastory të cilën e postoi së fundmi, ajo është parë sërish në lokalet e Rolex në Turqi, vendin ku aktualisht po qëndron tash e disa javë.

Se çfarë modeli do të jetë ora e përzgjedhur dhe çfarë çmimi do ta ketë, mbetet ndoshta ta shohim në postimet e radhës nga Morena në Instagramin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm