Si uroi Blero vogëlushen e tij për ditëlindje?

By

Vogëlushja, e Teuta Krasniqit dhe Bleros nuk është më një vogëlushe. Ajo sot po feston ditëlindjen dhe mbush plot 11 vjet.

Për të shënuar rastin, Blero ndau një postim në llogarinë e tij në Instagram, ku ndau një fotografi të Tarës dhe i uron ditëlindjen me fjalët më të bukura.

Urime ditlindja shpirti i babit. Ta uroj shendetin dhe ma te mirat e botes ❤️. Faleminderit qe me ben krenar gjdo dit. TE DUA mas shumti n’bote ❤️”, shkruan ai në postim.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Artikuj të ngjashëm