Si u dukën familja Salihu në koncertin e Leartës? (FOTO)

By

Mbrëmë, Learta Jakupi erdhi në një intervistë në Prive mbi karrierën e saj dhe familjen, në prag të koncertit si solo këngëtare e muzikës klasike.

E fare pak minuta pas kronikës, Learta u rikthye në skenë me koncertin e saj në ambientet e Bibiliotekës Kombëtare.

Në këtë event me shuëm rëndësi për Jakupin nuk kishte se si të mungonte familja e madhe.

Nga nëna, vjehrra, këngëtarja Shyhrete Behluli deri tek kunatat, të gjithë ishin të pranishëm në event dhe shkëlqyen me veshjen, përkitazi me koncertin.

Më poshtë fotografi nga mbrëmja e djeshme. /Prive.al

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

View this post on Instagram

🌟

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm