Si u bind Presidentja Osmani të ndryshojë pamjen pas 12 vitesh?

By

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pranuar se i ka drejtuar flokët pas një kohe të gjatë, dhe atë enkas për të marrë pjesë në organizimin e mbrëmshëm të stilistit kosovar, Valdrin Sahiti, ku pati prezantim të kreacioneve të tij.

E para e shtetit që vishet pikërisht nga Sahiti, ka pranuar se kreatori është shumë kërkues, sa që është pikërisht ai që e ka bindur ta bëjë edhe ndryshimin e flokëve pas 12 vjetësh.

Presidentja Osmani deklaratën e dha për emisionin Prive në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm