Si ta mbajmë trupin në formë – flasin vajzat shqiptare! (VIDEO)

By

Përveç se është një stil jete i shëndetshëm, të ushqehesh mirë e të bësh palestër, është celësi i të dukurit bukur sot.

Me vullnet e disiplinë, mund të ndërtosh muskuj dhe të fitosh energji të paparë për të carë përpara edhe në ditët më të zymta!

Mbrëmë në Nd’rrimin e Natës, dy trajneret e fitnesit, Arta Thaçi dhe Doruntina Arifi dhe ish Miss Kosova, Arbnora Ademaj, kanë rrëfyer eksperiencat dhe praktikat e tyre të të mbajturit e trupit në formë.

Ademaj rrëfen se si i ka humbur 32 kilogramë në më pak se tetë muaj, derisa trajneret japin këshillat e tyre se si ta nisim palestrën e të mos e bëjmë gabimin e madh që bëjmë zakonisht, ta braktisim atë!

Artikuj të ngjashëm