Si shkojnë prindërit e Adelinës me Markov? Foto nga Prive.al tregon gjithçka

By

Që prej kur zbuloi personin që ka në krah, pas një periudhe të gjatë misteri, Adelina Tahiri nuk është kursyer me postime.

Ajo i ka mbajtur të informuar fansat e saj në rrjete sociale me çdo detaj, secilën dhuratë, secilën dalje, secilën blerje luksoze duke krijuar në këtë formë edhe lajme ditore në portale.

Por, një detaj Adelina nuk e ka ndarë me ndjekësit – relacionin e prindërve të saj me bashkëshortin.

Ndonëse pritej se ka në tërësi aprovimin familjar mbi lidhjen që nuk njeh ‘komb as moshë’, është një fotografi e siguruar nga Prive.al që flet më shumë se 1000 fjalë.

Në të, Adelina dhe Markov shfaqen në krye të darkës familjare ku janë të dy prindërit e këngëtares, nëna dhe babai i cili i lumtur, është ai që shkrep ‘selfie-n’ e mbrëmjes.

Kujtojmë se Adelina është shtatzënë në muajin e pestë dhe për disa javë sjell në jetë fëmiun e saj të parë, djalë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm