SI rrallëherë, Berkani ekspozon gruan dhe vajzën

By

Vetëm pak muaj më parë, këngëtari i njohur Berkan, u bë baba për herë të parë.

Lajmi erdhi si befasi për shumë prej fansave të këngëtarit i cili kohëve të fundit zhvillimet në jetën e tij i kishte mbajtur në privatësi të plotë, larg portaleve e syrit të publikut në përgjithësi.

Megjithatë, janë muajt e mrekullueshëm të ndjenjë si prind ata që po e shtyjnë këngëtarin që më shpesh të ndajë me ndjekësit në rrjete sociale momente nga familja e tij.

I tillë ka qenë edhe një imazh i freskët të vajzës dhe bashkëshortes së tij me të cilin është në një lidhje tash e tre vite.

Një familje e kompletuar, definitivisht! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm