Si rrallë nga të famshmit: Bleona Qereti shumë e kënaqur me mediat, pëlqen titujt që vihen për të

By

Janë figurat publike ato që gjithmonë kanë pakënaqësi adresuar mediave dhe hedhin akuza sa herë që shkruhet diçka që nuk ju pëlqen apo konvenon, përfshirë rastet e shpifjeve që i prekin thellë ata.

Por është Bleona Qereti, ajo që është shprehur shumë e kënaqur me punën e mediave shqiptare për shkak se i ka pëlqyer titujt që janë vënë së fundmi për të.

Kur Bleona Qereti lajmëroi se po publikon këngë të re, ajo u cilësua si bishë nga mediat e kjo gjë i ka pëlqyer asaj.

““Bisha lajmëron #Monster”. Më pëlqejnë këto titujt dramatikë të mediave. Monster publikohet me 5-së tetor. Një tjetër baladë, një tjetër histori personale dhe një tjetër video”, ka shkruar Bleona. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm