Si rrallë herë, Soni Malaj shfaqet krah të dashurit (FOTO)

By

Këngëtarja Soni Malaj tash e një kohë është në romancë me Kelvin, personin që i vodhi zemrën parar rreth dy vitesh.

E gjithë këtë periudhë, këngëtarja e ka kaluar në një privatësi të plotë.

Ajo e ka ndarë jetën e saj nga vëmendja e publikut duke mos ekspozuar këtë pjesë.

E një prej rasteve të rralla është shënuar sot kur Soni ka postuar një fotografi me të dashurin.

Ditëlindja e Sinan Hoxhës dhe urimi me një foto të përbashkët me partnerët ka qenë sebep për këtë imazh ku çifti shkëlqejnë. /Prive.al/

Gezuar ditelindjen miku im i shtrenjte @sinanhoxha_

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on

Artikuj të ngjashëm