Si rrallë herë: Sinan Vllasaliu shfaqet me bashkëshorten në një moment të lumtur (FOTO)

By

Puna e angazhimet kanë bërë që ai ndoshta të jetë më shumë larg familjes, se sa afër saj.

Nuk i ka munguar publikut, por familjes së tij po dhe kjo gjë është e sigurt ngase Sinan Vllasaliu ka vjet e vjet që po neton në skenë, duke krijuar një karrierë të gjatë muzikore.

Por kur ai është pranë bashkëshortes së tij, është më i lumtur se kudo tjetër.

Dhe këtë e tregon më së miri buzëqeshja që ai ka shprehur në fytyrë kur gruaja e tij i është hedhur në përqafim.

Një fotografi e publikuar në Instagram, tregon se ai ka një harmoni të madhe me partneren e jetës së tij. /Prive.al

Relax

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

Artikuj të ngjashëm