Si rrallë herë, ish presidenti Pacolli prezanton djemtë e tij (FOTO)

By

Për shkak të posteve të shumta publike që ka mbajtur, ai është komentuar shumë. Ish presidenti i Kosovës e tani Ministër i Punëve të Jashtme, ka një familje që rrallë herë e prezanton me publikun.

Pacolli që vjet më parë ishte i martuar me këngëtaren  shqiptare Ana Oxa, tani është i martuar me një tjetër grua e cila është ruse të quajtur Masha Pacolli dhe ka gjashtë fëmijë.

Ish Presidenti, ka publikuar si rrallë herë një fotografi me bijtë e tij, Isën, Armanin dhe Diarin, të cilët ende janë shumë të vegjël.

“Me djemtë e mi”, ka shkruar politikani kosovar, në mbishkrimin e fotografisë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

Me djemtë e mi

A post shared by Behgjet Pacolli (@behgjetpacolli) on

Artikuj të ngjashëm