Si rrallë herë: Beyonce prezanton binjakët në filmin e ri dokumentar që e ka realizuar vet

By

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, u ka dhënë fansave të saj ca momente të binjakëve Rumi dhe Sir, në trailerin e dokumentarit të ri të Netflix me titullin “Homecoming”.

Image result for beyonce and twins

Ajo ka zbuluar në ca sekuenca imazhet e fëmijëve të saj dhe një gjë të tillë e bën tepër rrallë, për të mos dhënë kurrë.

Ju mund ta shihni trailerin e dokumentarit në sekondën e 30-të të videos, ndërsa Dokumentari i Beyonce për Netflix, jep një anë të performancës së saj historike në Choachella në vitin 2018-të, performancë të cilën ajo e realizoi si homazh për njerëzit e saj me ngjyrë.

Dokumentari shfaqet premireë me 17 Prill të këtij viti.

Artikuj të ngjashëm