Si rrallë herë aktori i njohur publikon foto të djalit

By

Aktori i njohur, John Travolta si rrallë herë ka ndarë fotografi të djalit të tij 8 vjeçar.

 

Aktori ishte duke u argëtuar me të birin pasi shkëputi dhe ndau një foto të rrallë të djalit të tij, Benjamin Hunter. Aktori 65-vjeçar dhe djali i tij kaluan kohë së bashku në kabinën e një aeroplani.

“Djali im Ben po merr vendin tim!” shkroi aktori në postimin e tij në Instagram. “Fluturimi i tij i parë A380.” Si babai si djali!

Siç mund të kujtojnë disa, John është një ambasador për Qantas Airways, gjë që iu referua në postin e tij. Sipas faqes së internetit të linjës ajrore, ylli 65-vjeçar u bë një ambasador në qershor 2002 – Hugh Jackman dhe Adam Goodes janë gjithashtu ambasadorë.

Postimi i fundit i Travolta vjen si një surprizë e lezetshme për ndjekësit e tij në Instagram, duke konsideruar se ai rrallë poston fotografi nga dy fëmijët e tij — Ben dhe 19-vjeçari Ella Bleu në internet. Ai i ndan fëmijët e tij me gruan, Kelly Preston.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm