Si reagon Jonida Maliqi nëse e ofendojnë?

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu përgjigj Jonida Maliqi.

Këngëtarja zbuloi goxha gjëra përmes kësaj rubrike.

Në pyetjen “A ofendohesh lehtë” këngëtarja përgjigjet “Nuk guxon njeri më më ofendu sepse ofendohet keq pastaj.”

Çfarë s’do bënte asnjëherë për karrierë, kë zgjedh mes Aidës dhe Armend Rexhepagiqit, a shikon filma erotik dhe shumë gjëra të tjera, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm