Si po ndihet Pete Davidson pas kërcënimeve të Kanye West?

By

I dashuri i ri i Kim Kardashian, Pete Davidson, nuk po ndihet aspak i kërcënuar pas kërcënimeve që Kanye West i bëri atij.

West, i cili kohët e fundit e ndryshoi emrin e tij në “Ye”, bëri rep ngacmues për një këngë të re, “Zoti më shpëtoi nga ajo përplasje/ vetëm që të mund ta zhdëp në dru Pete Davidson”.

“Pete mendon se është krejtësisht qesharake,” tha një burim i brendshëm, “Jo vetëm kaq – ai mendon se e gjithë drama e tabloidit me të, West dhe Kardashian është qesharake. Ai e do atë”.

Burimi tha se Davidson – i cili është bërë ushqim i thashethemeve për shkak të lidhjeve të tij me femra të profilit të lartë, duke përfshirë Ariana Grande, Cazzie David dhe Kaia Gerber – i ka përdorur për të tërhequr vëmendjen, por të qenit me Kardashian e vendos atë në një nivel tjetër shqyrtimi.

“Është qesharake për të që shtypi dëshiron të dijë çdo lëvizje të tij krejt papritur”, tha burimi.

Kënga e West kishte edhe një avantazh të papritur për çiftin e ri. “E gjithë marrëzia me Kanye-n javën e kaluar i ka afruar Kim dhe Pete”, thotë një burim tjetër për Page Six.

Javën e kaluar, West gjithashtu sulmoi komedianin në një intervistë me CEO të Hollywood Unlocked, Jason Lee, në të cilën ai pretendoi se Kardashian e pengoi atë të hynte në shtëpinë e saj me fëmijët e tyre për shkak të Davidson.

Megjithatë, një burim i afërt me Kim tha: “Pete ende nuk është prezantuar me fëmijët e Kim dhe dihet se sa herë që ai e viziton atë në LA, ai qëndron në një hotel në Beverly Hills ku ajo është parë me të”.

Artikuj të ngjashëm