Si po e feston ditëlindjen Marina? (FOTO)

By

Prezantuesja Marina Vjollca sot shënon ditëlindjen, sic është bërë e ditur menjëherë pas mesnate me urimet e shumta nga rrethi i ngushtë e fansat.

Bukuroshja e ekranit mbushë plot 28 pranvera dhe normalisht, në një datë si kjo s’kishte se si të mungonte festa.

Ka qenë Geti ai që është kujdesur mbi këtë pjesë.

Bashkë me motrat e nënën dhe Getin, Marina ka marrë rrugë drejt bregdetit, mbase për një darkë të qetë duke i shmangur festat e zhurmshme.

Fotot nga kjo pasdite e familjes, më poshtë. /Prive.al

Mu rrit motra mu be burre ? Birthdayyy girl @marina_vjollca ???????

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

#birthdaygirl ?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm