Si e planifikon 2017-tën Argjentina Ramosaj?! (VIDEO)

By

Këngëtarja Argjentina Ramosaj, pas një pauze të gjatë në paraqitje televizive u rikthye këtë të Shtunë përmes një interviste me gazetaren Maki Bajrami.

Argjentina, që tash e dy vite ka pauzuar pak nga muzika dhe jeta publike për t’iu dedikuar familjes, në intervistë rrëfeu më shumë mbi jetën si nënë por edhe planet për 2017-tën.

Si e planifikon ajo këtë vit?! 

A do të rikthehet me projekte muzikore dhe çka po ndryshon në atë që bën?

Përgjigjet i gjeni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm