Si përgjigjet Laura në pyetjet më pikante të Prive?

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte këngëtarja Laura e cila para dy javësh lansoi edhe bashkëpunimin e saj me Young Zerka.

Një emër i ri në industrinë e muzikës, ajo prezantoi veten e saj si shumë të  hapur dhe të sinqertë.

Si u përgjigj në pyetjet e intervistës “60 sekonda”? Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm