Si ndodhi transformimi i Arbër Bytyqit në “Arbën”? (VIDEO)

By

Para pak kohësh, Arbër Bytyqi publikoi në llogarinë e tij në TikTok një video teksa transformohet në një femër.

View this post on Instagram

Arba is back💜 #makeuptransformation #makeup and #hair by #STUDIOARBER

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

Është e sigurt të thuhet që mori disa kritika që ishin të pabaza dhe ofenduese.

Natyra e kësaj videoje ka qenë dicka qesharake dhe qejf ashtu si natyra e vet rrjetit social TikTok.

Ndonëse videoja ishte e gjatë disa sekonda, pas saj u investua kohë dhe natyrisht talent i padiskutueshëm i Arbërit.

I ftuar në Prive, Arbër Bytyqi na rrëfen disa gjëra në lidhje me karrierën e tij dhe natyrisht që flet hapur edhe për transformimin që bëri bujë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm