Si lindi ideja për bashkëpunimin mes Labit dhe Danit? (VIDEO)

By

Dy këngëtarët më të njohur të muzikës shqiptare, Dani dhe Labi u bashkuan për herë të parë për një projekt i cili u publikua javën e kaluar.

‘Falem’ – është dueti i cili u lansua me videoklip nga artistët të cilët kanë shumë vite në muzikë.

Prive realizoi një intervistë me të dy të cilët përveç që treguan si lindi ideja e bashkëpunimit, ata folën edhe për projektet e tyre për të ardhmen e afërt.

Për më shumë rreth tyre, klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm