Si ishte Cima si baba? Na tregojnë tre fëmijët e tij (VIDEO)

By

Aktori i njohur Rasim Thaçi ndërroi jetë në mars të këtij viti. Aktori nuk mundi t’i bëjë ballë sëmundjes me COVID-19.

Kaluan një muaj dhe në vend të lamtumirës, fëmijët e aktorit të ftuar në NIN me Alaudin Hamitin na rrëfejnë jetën familjare dhe si ishte aktori si baba.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Posted by NIN – KlanKosova on Sunday, April 25, 2021

 

Artikuj të ngjashëm