SI I PËRGJIGJET TEUTA KRASNIQI GAZETARES ZANA MEZINI?! (VIDEO)

By

Javë më parë transmetuam materialin e rrëfimit të Teuta Krasniqit ku përpos jetës private tregoi edhe projektin e ri të saj televiziv.
E lajmi për këtë projekt nuk u prit dhe aq mirë kur ra në veshin e gazetares Zana Mezini.

Ajo deklaroi se emisioni i ri i Teuta Krasniqit nuk është prodhim i saj por kopje e emisionit “Personale” i cili transmetohet në Radio Kosova tash e një vit.

Por, e gjithë ngjarja që ndodhi me datën 1 prill që për Teutën përfaqsëon asgjë më shumë se ditën e rrenës.

Statusi i Mezinit vazhdon akoma më rëndë duke akuzuar Teutën se kjo është hera e dytë që Krasniqi është pjesë e historisë së kopjimit. Mbrapa saj po qëndrojnë edhe dy prezantuesit e emisionit “Personale”:

Mirpo, deklarimet e tyre, aktorja i hedh në ujë pasiqë “Pa Teklif” sipas autores Teuta Krasniqi është prodhim qind për qind original.

Teuta në maj do të bëj edhe premierën e episodit të parë të programit i cili tashmë është në dyshim nëse do të ketë emrin ‘Personale’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm