Si i ndryshoi jeta Xhensilës pasi u bë nënë? (VIDEO)

By

Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, më shumë se 1 vit më parë, u bënë prindër të një vajze e quajtur Ajka.

Çifti i famshëm pak muaj më parë festuan ditëlindjen e saj të parë duke publikuar për herë të parë fotografi të saj në rrjete sociale.

Por, si i ka ndryshuar jeta këngëtares pasi u bë nënë?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera nga jeta e saj mund të kuptoni sonte në emisionin Prive, duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova.

Përveç Xhensilës, edhe materiale të tjera interesante ju presin dhe ju mos i humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm