Si i ndajnë punët e shtëpisë Gjyste Vulaj me burrin në karantinë? (VIDEO)

By

Ka shumë vjet pa dhënë intervista.

Por, Gjyste Vulaj së fundmi është rikthyer në Prive duke folur për periudhën në karantinë si dhe planet e saj.

Çfarë po përgatit ajo, si i ndau punët e shtëpisë me burrin dhe pse nuk del në intervista?

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm