Si i ka relacionet Noizy me TBA ?!

By

I ftuar në emisionin ‘6 Ditë pa Ermalin’, Noizy u pyet edhe për relacionet e tij me grupin tjetër të reperëve shqiptar, The Bloody Alboz.

Reperi mohoi të ketë pasur probleme, duke nënvizuar se shumica e këtyre përshtypjeve janë krijuar nga fansat, të cilët janë shumë aktiv në rrjete sociale.

‘Me secilin person që kam pasur problem, kam shku dhe i kam sqaru problemet’ – tha Noizy, teksa Ermali me shaka tha se ai i zgjidh problemet me grushta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm